Інваліди відкривають власну справу

Для вирішення питань працевлаштування осіб з особливими потребами службою зайнятості Верхньодніпровського району проводиться постійна та цілеспрямована робота, забезпечується надання всього комплексу соціальних послуг з метою працевлаштування таких людей.

Так, Щербаков Олег Анатолійович тривалий час пропрацювавши майстром уВерхівцевському вагонному депо, отримав 3 групу інвалідності та вимушений був звільнитися з роботи. За допомогою у пошуку роботи звернувся до районного центру зайнятості, активно брав участь у семінарах, цікавився вакансіями. Під час чергової співбесіди зі спеціалістом виявив бажання започаткувати власну справу.

Прослухавши курс «Підприємець-початківець» та успішно захистивши бізнес-план за темою «Надання послуг з електромонтажу», Олег Анатолійович зареєструвався як фізична особа-підприємець та отримав одноразову виплату допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Чоловік залишився задоволеним, адже став працювати «на себе» і отримувати дохід від своєї справи. 

 

Джерело: Дніпропетровський ОЦЗ >>