АПРОБАЦІЮ МОДЕЛІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАЙНЯТОСТІ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВИЗНАНО УСПІШНОЮ

23 листопада вітчизняні експерти разом з представниками таких міжнародних організацій , як Програма розвитку ООН (ПРООН ) та Міжнародна організація праці (МОП ), визнали результати апробації Моделі працевлаштування та забезпечення зайнятості людей з інвалідністю (далі -Модель), включно з Методологією надання центрами зайнятості соціальних послуг людям з інвалідністю (далі - Методологія), задовільними.

Проекти зазначених документів були розроблені командою експертів в рамках впровадження Проекту ПРООН, МОП та Державного центру зайнятості (ДЦЗ) «Соціальна інтеграція людей з інвалідністю шляхом забезпечення доступу до зайнятості» (далі -Проект). Під час 4-того засідання Дорадчого комітету Проекту, що проходило в приміщенні Державного центру зайнятості, було прийнято рішення визнати апробацію Моделі й Методології задовільною.

Учасниками засідання були представники ДЦЗ, ПРООН, МОП, Департаменту у справах інвалідів Мінпраці України, Фонду соціального захисту інвалідів, відділу медико-соціальної експертизи Міністерства охорони здоров’я України, Федерації профспілок України, Федерації роботодавців України, а також представники Проекту.

Впродовж березня-жовтня 2010 року 7 центрів зайнятості Києва, Київської та Чернігівської областей працювали з шукачами роботи з інвалідністю згідно розроблених проектів Моделі та Методології, за новими стандартами, основний з яких - індивідуальний підхід до людини з інвалідністю, яка прагне працевлаштуватися. Останній забезпечується зазначеним в Моделі механізмом співпраці між усіма учасниками процесу працевлаштування людини з інвалідністю, з моменту її звернення до центру зайнятості.

Національний керівник Проекту «Соціальна інтеграція людей з інвалідністю шляхом забезпечення доступу до зайнятості» Олена Леонідівна Іванова оприлюднила результати проведеної незалежним експертом оцінки підсумків апробації проектів Моделі та Методології. Вона, зокрема, наголосила: «Впровадження механізмів міжсекторального та міжгалузевого співробітництва у період апробації Моделі та Методології мало позитивні результати. З початку апробації пілотні центри зайнятості залучили до реалізації положень Моделі 3 обласні відділення Фонду соціального захисту інвалідів (ФСЗІ), 3 центри професійної реабілітації інвалідів, 12 МСЕК, 17 громадських організацій інвалідів, 3758 підприємств, організацій та установ, а також місцеві управління праці та соціального захисту. Технологія побудови такої взаємодії, запропонована у Моделі, підтвердила свою ефективність. Як результат, 156 людей з інвалідністю працевлаштовано 7-ма центрами зайнятості».  

Перший заступник директора Державного центру зайнятості Мінпраці України Наталія Іванівна Зінкевич відзначила: «Досягнуто певного прогресу в апробації Методології. Проте до її повного впровадження в державній службі зайнятості вважаю за потрібне провести підготовчі кроки. Перше – це поетапне навчання персоналу починаючи з обласного рівня і закінчуючи фахівцями базових центрів зайнятості. У цьому ми розраховуємо на підтримку Проекту. Друге -  проведення експериментального впровадження в окремих центрах занятості у всіх областях України, що стане першим етапом на шляху до впровадження нової Методології в системі служби зайнятості».

Yаціональний координатор Міжнародної організації праці  в Україні Василь Іванович Костриця наголосив на необхідності продовження етапу експертних консультацій щодо інших аспектів Моделі, з метою їх подальшого впровадження.

Заступник Директора Чернігівського обласного центру зайнятості Галина Борисівна Сірик повідомила: «Про високу ефективність практичного застосування в роботі центрів зайнятості проекту Методології надання центрами зайнятості соціальних послуг людям з інвалідністю говорять підсумки апробації в пілотних центрах зайнятості Чернігівської області. Наприклад, в місті Чернігів, де проходила апробація, людей, які не мають статусу інваліда працевлаштовано 31,8 % від тих, які звернулися за працевлаштуванням. І, відповідно, людей з інвалідністю - 49,1 %».

До того ж, пані Сірик спростувала існуючий серед багатьох роботодавців міф про те, що для пересування людей з інвалідністю потрібне спеціально обладнане робоче місце. «З 56-ти кандидатів на працевлаштування з інвалідністю, які звернулися за працевлаштуванням до Ніжинського міськрайонного центру зайнятості, лише 1-му було необхідно спеціально облаштуване робоче місце. – відзначила Заступник директора Чернігівського обласного центру зайнятості. - У місті Чернігів з 209-ти таких кандидатів в спеціальному облаштуванні робочого місця була потреба лише у однієї особи».

За результатами обговорень під час засідання Дорадчим комітетом Проекту було вирішено визнати результати апробації проектів Моделі та Методології в цілому задовільними.

 

Джерело: Проект «Соціальна інтеграція людей з інвалідністю шляхом забезпечення доступу до зайнятості» - +38 044 353 66 92, 044 353 66 91