День відкритих дверей центру зайнятості для осіб з інвалідністю в Краматорську

Напередодні Міжнародного дня інвалідів в Краматорському міському центрі зайнятості проведено День відкритих дверей для осіб з інвалідністю.

На захід були запрошені та прийняли участь постійні соціальні партнери служби зайнятості, що опікуються питаннями інвалідів: Наталія Хомякова – начальник відділу організаційно-інформаційної роботи управління пенсійного фонду України у місті Краматорськ та Ірина Сітько начальник відділу професійної реабілітації Донбаського міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів. Вони надали повну та змістовну інформацію стосовно прав інвалідів, про пільги, пенсії, соціальні виплати та про можливості професійної реабілітації для цієї категорії громадян.

Заступник директора Краматорського міського центру зайнятості Інна Березюкпривітала присутніх з Міжнародним днем інваліда та проінформувала про послуги, які служба зайнятості надає особам з інвалідністю. Крім того, вона проінформувала присутніх про нові можливості в плані професійного навчання, в тому числі за допомогою ваучера.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Наталія Ковалько пояснила мету проведення Міжнародного дня інвалідів, яка направлена на те щоб привернути увагу суспільства до проблем інвалідів, на захист їх гідності, прав та благополуччя. Вона детально розповіла про можливість отримати одноразово допомогу по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю та можливості підтвердження результатів неформального професійного навчання.

Профконсультант центру зайнятості Ольга Юдакова провела тренінг для осіб з інвалідністю та експрес-тестування.

Така форма роботи як проведення Днів відкритих дверей центру зайнятості для цільових категорій добре сприймається як безробітними так і соціальними партнерами. Є змога на одній території отримати максимум інформації від фахових спеціалістів різних організацій, консультації та відповіді на численні питання.

Пенсії, дотації, пільги на медичне обслуговування, спеціально оснащені під’їзди та транспорт, безумовно, все це потрібно людині з особливими потребами. Але не менш важливо пам’ятати про головне – увагу до цих людей та розуміння їх проблем. І не тільки 3 грудня, а щодня.

 

Джерело: Донецький обласний центр зайнятості >>