У Рівному особливим дітям влаштували бурштинову екскурсію

Професіографічну екскурсію на підприємство «Рівне Бурштин» організували спеціалісти Рівненського міського центру зайнятості для учнівської молоді з обмеженими фізичними можливостями з Рівненського навчально-реабілітаційного центру Рівненської міської ради "Особлива дитина".

Рівненський міський центр зайнятості приділяє велику увагу професійній орієнтації учнівської молоді, в тому числі дітям з особливими потребами. Цього разу спеціалісти організували для учнівської молоді з Рівненського навчально-реабілітаційного центру "Особлива дитина" та їх супроводжуючих екскурсію на підприємство «Рівне Бурштин». Допомогли дітям здійснити подорож до бурштинової казки педагог-організатор СвітланаСабадир, начальник відділу взаємодії з роботодавцями центру зайнятості Маргарита Луцик, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Лариса Масталярчук.

Директор підприємства Галина Усік з радістю відгукнулася на прохання міського центру зайнятості провести екскурсію для особливих дітей. Розпочинаючи цікаві гостини, вона розповіла, що Товариство з обмеженою відповідальністю «Рівне Бурштин» створене в липні 2011 року та на сьогодні вже налічує понад 20 працівників, має своє виробниче приміщення та два магазини «Бурштинова копальня». Займається товариство виготовленням художніх виробів з бурштину та їх продажем. Галина Усік розповіла дітям про видобуток бурштину, його обробку, виготовлення картин та інших виробів. Діти та їх батьки побачили процес створення картин на власні очі. Вони мали змогу безпосередньо поспілкуватися з виробниками художніх виробів з бурштину, дехто спробував власноручно допомогти майстрам у створені картин. На завершення екскурсії молодь відвідала виставкову залу. Вражені красою полотен із сонячного каменю, дехто з дітей висловив бажання здобути професію виробника художніх виробів з бурштину.

З особливими враженнями від побаченого діти залишали підприємство, тож щиро дякували організаторам екскурсії за можливість поринути у світ бурштинової краси.

У планах спеціалістів центру зайнятості – організація подібних заходів для дітей на інші підприємства Рівного.

Про це повідомили у Рівненському міському центрі зайнятості.

 

 

За матеріалами сайту vse.rv.ua >>