Усі проблеми можна подолати спільно

Під таким гаслом відбувся «круглий стіл» на тему: «Співпраця громадських організацій з органами влади та місцевого самоврядування».

У роботі взяли участь представники органів влади та активісти громадських організацій, які опікуються проблемами інвалідів.

Головувала на зібранні заступник голови Закарпатського обласного товариства інвалідів Антоніна Чепа. У своєму вступному слові вона привітала учасників та запросила до конструктивної розмови, позаяк відгукнулись на запрошення та відвідали захід заступник директора департаменту – начальник управління у справах інвалідів, ветеранів війни і праці та соціальних установ В'ячеслав Микулець, заступник директора Закарпатського обласного центру зайнятості Ольга Сівач, директор Закарпатського обласного Фонду соціального захисту інвалідів Андрій Воробець, Наталія Мигалинапредставляла обласну раду, а від профспілок – Сергій Баранчиков.

Виступаючи перед присутніми, учасники були єдині в одному, що тільки спільними діями можна добитись результату. Так, Василина Марко, голова Ужгородського міського товариства інвалідів «Вибір» зазначила, що попри велику кількість проблемних питань є і позитивні приклади, винайдена можливість отримання інвалідами вищої освіти, завдяки партнерським стосункам із Закарпатським обласним центром зайнятості вирішується питання працевлаштування. Олександр Сухан, відомий спортсмен-візочник, зупинився на питаннях комунікацій та доступності переміщень інвалідів. Ці питання хоч якось вирішуються в містах. Та всім відомо, з якими труднощами стикаємось щодня в селах. Актуальність цієї проблеми він вбачає ще і в тому, що події які відбуваються на сході України, призводять до поповнення рядів інвалідів вчора ще здоровими людьми.

Звертаючись до присутніх, він закликав усіх спішити робити добро незалежно від займаних посад та фізичного здоров’я.

Ольга Сівач, заступник директора обласного центру зайнятості, привітала учасників «круглого столу», побажала їм оптимізму та здоров’я, запевнила, що служба зайнятості буде і надалі робити все можливе задля покращення становища інвалідів у суспільстві.

Вручаючи Почесні грамоти та цінні подарунки громадським активістам «За вагомий внесок у розв’язанні проблем інвалідів, їх соціального захисту, активну громадську діяльність та з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів», Ольга Сівач ще раз привітала всіх зі святом та запросила до співпраці у розв’язанні питань, пов’язаних з соціальним захистом інвалідів.

 

Джерело: Закарпатський обласний центр зайнятості >>