Взаємодія центру зайнятості та роботодавців з питань працевлаштування осіб з обмеженими можливостями

З метою активізації діяльності щодо реалізації державних гарантій зайнятості осіб з інвалідністю у Васильківському міськрайонному центрі зайнятості відбулась нарада

за участі представників управлінь соціального захисту населення міста та району, підприємства громадської організації інвалідів «Гема Плюс» «Центр медико-професійноїреабілітації інвалідів», ТОВ «Персонал Плюс», приватного сільськогосподарського підприємства ім.Т.Шевченка, Пшеничненської сільської ради. На захід запрошено 18 осіб з обмеженими можливостями, що зареєстровані в центрі зайнятості.

На початку зустрічі з присутніми обговорено виконання завдань наказуМінсоцполітики від 03.06.2014 № 347 «Про затвердження Порядку взаємодії державних органів та установ щодо професійної реабілітації, зайнятості та працевлаштуванні інвалідів», ст.19 Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», Закон України «Про зайнятість населення».

Представники підприємств та громадських організацій розповіли про взаємодію з Васильківським міськрайонним центром зайнятості та надали свої пропозиції щодо її покращення.

Присутні особи з обмеженими можливостями отримали інформаційно-консультаційні послуги стосовно професійної реабілітації, зайнятості та працевлаштування інвалідів.

 

 

За матеріалами сайту invak.info >>