Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю

З метою реалізації людей з інвалідністю права на трудову діяльність та задоволення потреби роботодавців у кадрах, напередодні Міжнародного дня інваліда, Івано-Франківським міським центром зайнятості проведено ярмарок вакансій для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Такий захід у центрі зайнятості проводиться уже не вперше. Неабиякий інтерес він викликає не тільки серед інвалідів, які бажають працювати, а й серед роботодавців міста.

У ярмарку вакансій взяли участь підприємства міста Івано-Франківська, що мають потребу в працівниках, серед них: ТОВ «Електролюкс Україна», Івано-Франківське учбово-виробниче підприємство УТОГ, підприємство «ІНІН» Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України», ТОВ «Мірам», ТОВ «Фоззі-Фуд», ТОВ «МІТ ЛТД» та інші.

Ярмарок вакансій відвідали понад 50 осіб. Під час заходу всі бажаючі мали змогу ознайомитись з інформацією про професії та спеціальності, актуальні на ринку праці.

Ключовим моментом заходу була презентація роботодавцями своїх підприємств та вільних робочих місць. Вони детально розповіли про умови праці, режим роботи, розмір заробітної плати, тривалість робочого часу та відпочинку тощо.

Сподіваємось, що відвідувачі ярмарку вакансій отримали для себе багато корисної інформації, мали можливість поспілкувалися з роботодавцями, а дехто знайшов роботу до душі.

Підсумком проведення ярмарку було опитування відвідувачів щодо якості проведення заходу. Учасники ярмарку вакансій, як з боку роботодавців, так і з боку шукаючих роботу, підтвердили необхідність проведення подібних заходів.

 

Джерело: Івано-Франківський обласний центр зайнятості >>