З турботою про осіб з обмеженими фізичними можливостями

Чернівецька обласна служба зайнятості з метою сприяння зайнятості осіб з обмеженими можливостями, надає послуги з організації професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації за професіями, що користуються попитом на ринку праці та згідно з рекомендаціями медико-соціальної комісії.

Упродовж 2014 року послугами служби зайнятості з професійного навчання скористалися 114 осіб з обмеженими можливостями. На кінець звітного періоду 97 осіб  працевлаштовані. Навчання проводилось за професіями: молодша медична сестра з догляду за хворими, манікюрник, кондитер, конторський службовець, електрогазозварник. Також інваліди підвищували свій рівень компетенції за навчальними програмами; «Комп’ютерна система бухгалтерського обліку 1-С: Бухгалтерія», «Основи підприємницької діяльності», «Навчання і перевірка знань з питань охорони праці на цегельному заводі», «Сучасні нормативно-правові вимоги до дотримання безпечних умов праці громадян в процесі трудової діяльності на цегельному заводі», «Вимоги безпеки праці при експлуатації автотранспорту, сільськогосподарської техніки та тракторів», а 34 особи підвищували свої професійні навички шляхом стажування; 8 осіб з фізичними вадами проходили навчання за програмою «Основи підприємницької діяльності», з яких 7 осіб відкрили власну справу.

З подальшою газифікацією віддалених сіл області та підготовки до опалювального сезону, обласною службою зайнятості в серпні – жовтні  2014 р., для 993 безробітних були організовані курси цільового призначення з чергової перевірки знань за професією «Оператор котельні», «Безпека праці опалювачів на твердому паливі» та «Навчання і періодична перевірка знань персоналу з обслуговування малометражних котлів потужністю до 0,1 МВт». З 993 безробітних, 47 осіб з фізичними вадами підвищували свій рівень компетенції на вище вказаних курсах та працевлаштовані на підприємствах, організаціях, установах області з початком опалювального сезону.

 

Джерело: Чернівецький обласний центр зайнятості >>