Вада зору – не завада, коли живеш улюбленою справою

Анатолій Гультяєв  - інвалід з дитинства. Він народився з вадами зору, але це йому не заважало з оптимізмом ставитися до навколишнього світу. Анатолій завжди був масовиком-витівником та душею будь-якої компанії, тож коли постало питання вибору професії, сумнівів у нього не виникало: він вирішив бути режисером клубних масових заходів. Отримав відповідну освіту, закінчивши Харківський державний інститут культури за фахом культурно-освітній робітник, та працевлаштувався художнім керівником Чугуївського районного будинку культури.

Анатолій цілком віддавався роботі, завжди проявляв ініціативу та був активним, і це не залишилось поза увагою керівництва району. Через два роки чоловік став директором клубу Харківського об’єднання взуттєвих підприємств.

Робота керівника для Анатолія стала дуже виснажливою, вона вимагала великої відповідальності та повної віддачі. Чоловік зрозумів, що завдяки такій праці він зовсім забув про свою родину, бо весь час проводив на робочому місці. Щоб більше бувати дома та допомагати своїм близьким Анатолій вирішив змінити місце роботи, він влаштувався методистом в КП «Парк культури і відпочинку ім. Артема». У нього з’явилося багато вільного часу і чоловік почав писати спочатку невеличкі замітки, а згодом статті в газету «Знання».

Автором публікацій зацікавилася редакція газети «Електрик», де чоловіку запропонували роботу кореспондента. На цьому його кар’єрний шлях тільки розпочався, через деякий час Анатолій став заступника головного редактора газети «Красная звезда».

Начебто все добре в житті Анатолія складалося: і сім’я є, і робота є, але в зв’язку з економічною кризою, чоловіка не оминуло скорочення штатів. Він залишився без роботи.

В березні 2011 року звернувся до Чугуївського міськрайонного центру зайнятості. Він дотримувався всіх рекомендацій щодо пошуку роботи, але потайки мріяв повернутися в улюблену редакцію газети. І його мрія здійснилася. Фінансове становище газети змінилося, з’явилася вакансія завідуючого відділом. Фахівці центру зайнятості направили Анатолія на стажування, з якого чоловік в лави безробітних не повернувся, він став повноправним членом трудового колективу.

 

Автор: Т.М Соснова, Начальник відділу працевлаштування Чугуївського міськрайонного центру зайнятості Харківської області