Наш досвід

В останні роки держава зосереджує особливу увагу на вирішенні  потреб людей з інвалідністю. Вони потребують належного соціального захисту і створення гідних умов життя, які б дозволяли цим людям успішно інтегруватися у суспільне життя.

Державна служба зайнятості особам з інвалідністю приділяє особливу увагу, використовуючи нові підходи в роботі для вирішення проблем зайнятості та працевлаштування осіб даної категорії. Питання трудової адаптації набуває принципового значення з огляду на зростання чисельності осіб з інвалідністю, які бажають працювати.

Одне з найважливіших завдань кожної держави – соціальний захист її громадян, зокрема і людей, які мають інвалідність. Покращити їх матеріальне становище, забезпечити стабільність та впевненість у завтрашньому дні, інтегрувати  в активне громадське життя, довести, що вони є повноправними громадянами своєї держави  - ось основні завдання нової Моделі працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю в Україні. Модель було розроблено в рамках Проекту Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй, Міжнародної організації праці та Державного центру зайнятості «Соціальна інтеграція людей з інвалідністю шляхом забезпечення доступу до зайнятості». Її  апробація проходить в 90 центрах зайнятості по всій Україні.