оп

У цей святковий день бажаю Вам примножувати набутий позитивний досвід та невтомно рухатися вперед, професійних здобутків і втілення в життя поставлених цілей!

23.08.2019

20 серпня в м. Краматорськ відбулась презентація результатів українсько-німецького партнерського проєкту «Агролабораторія «GREENEnergy/GREENWave»: удосконалюючи навички та компетенції, покращуємо рівень інтегрованості ВПО та осіб, постраждалих від конфлікту в Донецькій області».

21.08.2019

Харківський міський центр зайнятості днями провів ярмарок вакансій за участю Комунального підприємства «Тролейбусне депо №2» в онлайн-режимі.

09.08.2019

Ми вітаємо всіх, хто захищає нашу країну, примножує її славу, розвиває вітчизняну науку, впроваджує реформи та працює в різних сферах економіки на благо держави та суспільства!

23.08.2019

 Протягом трьох місяців у державній службі зайнятості тривав конкурс «Розвиваємо державну службу зайнятості разом». Учасники мали відповісти у своїх роботах на запитання: «Як я хочу, щоб державна служба зайнятості розвивалася в майбутньому» та «Що я зроблю для того, щоб зміни настали протягом року?».

14.08.2019

7 серпня з ініціативи фахівців Одеського міського центру зайнятості в спортивно-оздоровчому комплексі «Академія спорту» відбувся інтерактивний профорієнтаційний захід «Професія майбутнього, яка покращить світ».

08.08.2019