Наголошуємо, що Львівська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий трудитися в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.
Якщо ви маєте намір зареєструватися як безробітний, звертайтеся до центру зайнятості за місцем Вашого перебування
Щочетверга о 10.00 фахівці Чернігівського обласного центру зайнятості в онлайн-режимі проводять вебінари з питань отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.
Онлайн-курс для ВПО, котрі мешкають у Львівській та Дніпропетровській областях: навчання з основ бізнесу, допомога в самореалізації та адаптації до нового життя. Сприятимуть цьому експерти Дія.Бізнес.
По-різному складаються людські долі і в кожного своя дорога. Але через війну бачимо багато схожих проблем. Головну з них – а саме пошук роботи – люди часто самі вирішити не можуть.
Одним із найскладніших та пріоритетних завдань служби зайнятості на сьогоднішній день є працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.
Жінка з теплом і вдячністю згадує роки навчання в Одеській духовній семінарії, де опановувала мистецтво вишивки
Сезонна робота – один із варіантів працевлаштування, який пропонують у службі зайнятості для шукачів роботи.
Реєстрація в центрі зайнятості як безробітного проводиться незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування.
З них 107 осіб центри зайнятості працевлаштували на підприємства пріоритетних видів економічної діяльності Вінниччини. Ще 28 громадян, яким знайшли роботу, відносяться до недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці.
Колектив Сумського обласного центру зайнятості долучився до благодійної справи
Бути будівельником означає бути творцем. Але водночас це й велика відповідальність, адже лише якісне житло та архітектурно витончені споруди залишають у пам'яті нащадків світлі спогади про вашу надзвичайно важливу працю.
З початку року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 10 тисяч осіб з числа молоді віком до 35 років.
16 серпня 2022 року, об 11.00 годині, в прес-центрі «Журналіст» ЗОО НСЖУ (зуп. транспорту пл. Пушкіна, пр. Соборний, 152, 2-й поверх) відбудеться прес-конференція «Ринок праці Запорізької області під час війни.
За сприяння служби зайнятості протягом січня-липня 2022 року 5,8 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі 5,1 тис. безробітних, з них 244 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб та 95 безробітних з учасників АТО/ООС. З початку року 243 безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.
Послугами служби зайнятості області скористалися з початку року понад 40 тисяч безробітних осіб 
Онлайн-курс для ВПО з Львівської та Дніпропетровської областей: навчання основам бізнесу, допомога у самореалізації та адаптації до нового життя. Сприятимуть цьому експерти Дія.Бізнес
Впродовж січня-липня 2022 року майже 15 тис. осіб охоплені профорієнтаційними послугами, з них 10,4 тис. осіб мали статус зареєстрованих безробітних.
Служба зайнятості спільно з благодійним фондом «Право на захист» організовує семінари для внутрішньо переміщених осіб, тих у кого пошкоджене чи зруйноване житло.
Сергій Косенко, житель с.Гірське Попаснянського району Луганської області, звернувся до Кіцманської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості  за допомогою у пошуку роботи наприкінці червня 2022 року, а на початку серпня він вже знайшов роботу.
На ринку праці області суттєвим залишається дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили
Портал Дія пропонує клієнтам служби зайнятості скористатись гідом з державних послуг, за допомогою якого можна самостійно вирішити ряд питань
Найбільше укомплектованих робочих місць  - на підприємствах переробної промисловості (30%), сільському, лісовому та рибному господарстві (24%), оптової та роздрібної торгівлі (14%), у сфері охорони здоров’я та державного управління й оборони (по 5%).
Поділіться цією новиною зі спеціалістом служби зайнятості, він порадить наступне...  
Черкаська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий трудитися в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.
Актуальні вакансії, що є у базі даних Закарпатської обласної служби зайнятості станом на 11.08.2022 року.
11 серпня консультанти роботодавців Краматорського міського центру зайнятості сумісно з представниками Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області провели онлайн-семінар для представників суб`єктів малого та середнього бізнесу на платформі Google Meet. Зустріч відбулася задля інформування роботодавців про зміни, які відбулися в законодавстві.
Портал Дія пропонує клієнтам служби зайнятості скористатись гідом з державних послуг
В яких випадках роботодавець може видати на руки головний документ про трудову діяльність працівника