Фахівець з профорієнтації Сарненського районного центру зайнятості Ірина ВЛАСЮК провела профорієнтаційні заходи для учнів 11-9 класів Стрільського ліцею Сарненської міської ради.
Дніпропетровська обласна служба зайнятості працює у звичному режимі, але радимо напередодні зустрічі з кар'єрним радником з'ясувати, як працює центр зайнятості у вашому місті
В Одеському міському центрі зайнятості відбулось засідання круглого столу
На вебінарі у Полтавському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості безробітних і всіх бажаючих вчили вирощувати розсаду квітів  
Як зареєструватись в службі зайнятості онлайн за допомогою порталу "Дія"
19 січня учні ЗОШ № 6 навчалися у бізнес-школі «Бізнес start», що працює при Дружківському міському центрі зайнятості.
19 січня у приміщенні Курахівської філії Дніпровського державного технікуму енергетичних та інформаційних технологій пройшов захід «Як знайти бажану роботу?» для студентів  випускних курсів.
З 1 січня 2022 року безробітні з малозабезпечених сімей зможуть отримати фінансову допомогу для започаткування власного бізнесу. Допомога надаватиметься на безвідсотковій поворотній основі на придбання матеріалів/обладнання для ведення підприємницької діяльності, в рамках нової бюджетної програми розробленої Міністерством соціальної політики України.
У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.
До служби зайнятості звертається багато людей за сприянням у пошуку роботи, і коли є бажання працювати, наполегливість та готовність до змін, то мета обов’язково буде досягнута.
Триває активна співпраця Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості та місцевих роботодавців у напрямку укомплектування вакансій. Оперативно, на запит працедавця, фахівці центру зайнятості підбирають кандидатів та організують зустрічі.
Питання служби за контрактом у Збройних Силах України, як альтернативи зайнятості, обговорили 19 січня 2022 року у Хустській міськрайонній філії Закарпатського обласного центру зайнятості під час зустрічі директора філії Володимира Гуца з інструктором мобілізаційного відділення Хустського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки штаб-сержантом Русланом Панцою та командиром в/ч А7124 Володимиром Палюхом.
Впровадження нової моделі надання клієнтоорієнтованих послуг передбачає зміни в технологічних процесах обслуговування службою зайнятості клієнтів, зокрема і в частині оформлення дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.
Найбільше іноземних громадян працюють на Полтавщині у сферах добувної промисловості, розробки кар’єрів, оптової і роздрібної торгівлі
У 2021 році 5870 роботодавців Житомирщини довірили службі зайнятості підбір персоналу. У міських центрах зайнятості і районних філіях вони зареєстрували майже 29200 вакансій.
Навчатись ніколи не пізно! Тим більше, коли у службі зайнятості пропонують унікальну можливість для безробітних та роботодавців – дуальне навчання.
Про таку альтернативу безробіттю інформують шукачів роботи в службі зайнятості.
На вебсайті Державної служби зайнятості діє «Електронний кабінет роботодавця»
Зміни в оформленні праці іноземців
Через погіршення ситуації, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, з 19 січня 2022 року Львівська область віднесена до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки.
Особливості реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину Права та обов'язки зареєстрованих безробітних Правила взаємодії безробітних зі службою зайнятості  у період карантину 
До уваги громадян! «Гаряча лінія» Харківського обласного центру зайнятості працює з понеділка по п'ятницю з 8:30 до 12:30 та з 13:00 до 17:00
У Житомирському міському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців за участю заступниці директора Житомирського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Тетяни Денисенко.
Вже відомий факт, що стажування на виробництві це крок до професійної майстерності. Торік 103 особи з-поміж безробітних були скеровані Херсонською обласної служби зайнятості на підвищення кваліфікації шляхом стажування
Дібрати потрібних фахівців допоможе служба зайнятості. А стажування на робочому місці дозволить кандидату на вільну посаду заявити про себе, а роботодавцю визначити потенціал працівника.
Впродовж січня – грудня 2021 року підприємства, установи та організації області подали інформацію про наявність  9805 вакантних посад.
Військова служба – почесна справа кожного громадянина незалежної держави. Фахівці центрів зайнятості області проводять роботу, що спрямована на орієнтацію незайнятих трудовою діяльністю громадян, у т.ч. жінок, на військову службу за контрактом у Збройних Силах України.
У разі виникнення страхового випадку через втрату роботи і відсутності на локальному ринку прийнятних пропозицій працевлаштування особа, котра зареєстрована у службі зайнятості як безробітна, відповідно до норм чинного законодавства має право на виплату допомоги з безробіття.
Шановні клієнти! Запрошуємо вас на безкоштовні заходи Хмельницької обласної служби зайнятості.
Про це повідомили на семінарі для безробітних, який пройшов 19 січня 2022 року у Тячівському районному центрі зайнятості за участі військовослужбовців Мукачівського прикордонного загону.
Одним із напрямків роботи служби зайнятості є здійснення комплексу заходів у розв’язанні проблем, що виникають в ситуації запланованого вивільнення на підприємствах.
Одним із пріоритетів державної політики зайнятості є підвищення конкурентоспроможності безробітних громадян на ринку праці шляхом отримання високоякісної професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації
Міжнародна неурядова гуманітарна організація ACTED запрошує громадські організації, досвідчені групи та об’єднання Донецької та Луганської областей до участі в конкурсі на отримання гранту в рамках проєкту «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗШИРЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ПРАВ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ ЖІНОК НА ДОНБАСІ».