оп
24 серпня фахівці Донецької обласної служби зайнятості долучились до святкування 28-ї річниці незалежності України. У парку ім. Пушкіна міста Краматорськ представники служби зайнятості презентували послуги та сервіси. Організатором свята виступила Донецька обласна державна адміністрація.
21 серпня у селищі Маяки Слов’янського району пройшов етно-фест «Зелений туризм Донеччини». Фестиваль провели фахівці Слов'янського міського центру зайнятості. Захід спрямований на розвиток зеленого туризму, який є перспективним напрямком підприємництва в сільській місцевості.
З нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності у Львівському обласному центрі зайнятості відбулися урочисті збори. 
Нині захоплення з минулого для Мар‘яни Новачук стало основним джерелом прибутку.
За високий професіоналізм, сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня незалежності України нагороджено
Шановні колеги, дорогі друзі! Прийміть щирі вітання з нагоди загальнонаціональних свят - Дня Державного Прапора та 28-ої річниці Незалежності України!
Вітання в.о.директора Житомирського ОЦЗ Галини Коріної
Щиро вітаємо вас з визначним національним святом – Днем Незалежності України!  Нехай це урочисте свято сповнює вас життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації у професійній справі. Бажаємо успіхів і плідної праці на благо держави!
Дорогі  закарпатці! Прийміть найщиріші привітання з нагоди 28-ї річниці Незалежності України!
22 серпня 2019 року на Глибоччині представники служби зайнятості та органу місцевого самоврядування домовились про заходи щодо зайнятості людей на селі.
22 серпня 2019 року, заступник директора-начальник відділу організації працевлаштування населення Волочиської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості  Олександр Шелега провів робочу зустріч з начальником управління соціального захисту населення Волочиської районної державної адміністрації Олександром Партикою.
21 серпня 2019 року, відбулась робоча зустріч директора Шепетівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Олександра Ребекевши з  заступником директора ТОВ «Велес Агро ЛТД» Юрієм Камінським.
З метою знайти роботу до фахівців Лозівського міськрайонного центру занятості звернувся  Іван Парфенов. Кар’єрний радник запропонував безробітному пройти стажування на виробництві ФОП В. М. Коба та підвищити кваліфікацію за професією «бетоняр». По закінченню навчання І.Парфенов був успішно працевлаштований
В Полтавському обласному центрі зайнятості відбулася підсумкова нарада присвячена результатам роботи Полтавської обласної служби зайнятості за 7 місяців поточного року та визначено пріоритетні напрямки роботи на найближчі роки.
Фахівці Дніпропетровського обласного центру зайнятості, в якості зовнішніх експертів, взяли участь у  другому модулі навчання на цільових курсах підвищення кваліфікації з питань управління персоналом (HR – школи) для фахівців регіональної філії  «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця», де презентували пілотний проєкт служби зайнятості Інститут «Консультанта роботодавця»  
В Україні 23 серпня відзначається День Державного Прапора. Для кожної країни прапор є символом її суверенітету та єдності нації, уособлення її могутності і незалежності. Цього дня фахівці служби зайнятості взяли участь в офіційній церемонії підняття Державного Прапора України.
​23 серпня українці відзначають День Державного Прапора. Урочиста дата з’явилась у пам’ять про події 1991 року, коли до будівлі Верховної Ради України народні депутати внесли синьо-жовтий стяг.
У приміщенні Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся мініярмарок вакансій з метою добору претендентів на роботу у ТзОВ «НВП ІМВО». 
З метою аналізу підсумків роботи Черкаської обласної служби зайнятості за 7 місяців 2019 року та визначення пріоритетних завдань діяльності служби до кінця поточного року, 22 серпня відбулася нарада директорів базових центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості. Нарада проходила під головуванням директора Черкаського обласного центру зайнятості Григорія Дендемарченка та за участю керівництва ОЦЗ
Сьогодні в Україні відзначається День державного прапора. У Запоріжжі 15 рік поспіль на одному з найвищих флагштоків України піднімають синьо-жовтий символ української держави. Флагшток розташований на острові Хортиця, біля Музею історії запорозького козацтва. Загальна його висота сягає близько 90 метрів над рівнем Дніпра. На урочисту церемонію підняття Державного прапора України завітали керівники області та міста, військовослужбовці 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» Збройних Сил України, 9-го полку оперативного призначення  Національної гвардії України, 23-ї  окремої бригади з охорони громадського порядку Національної гвардії України, Управління патрульної поліції в Запорізькій області, представники громадськості.
Так, в Державному навчальну закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» відбулося засідання клубу «Сильні духом». Участь у заході взяли 7 чоловіків. Серед них були як і молоді люди, які тільки починають придивлятися до світу професій, такі люди з великим досвідом роботи, які прагнуть змінити напрямок діяльності.
22 серпня на базі Херсонського державного університету за участі голови Херсонської обласної державної адміністрації Ю.Гусєва відбулась конференції педагогічних працівників задля обговорення нагальних питань та визначення пріоритетних напрямків роботи напередодні нового навчального року. У якості експерта щодо перспектив розвитку Херсонського регіонального ринку праці виступив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов