оп
Фахівці відділу надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського міськрайонного центру зайнятості провели захід для осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Інформували про послуги служби зайнятості, можливості професійного навчання і працевлаштування  
Державна служба зайнятості намагається бути ближче до людей та до роботодавців. В практику діяльності Глибоцької районної філії Чернівецького ОЦЗ стійко увійшли постійні виїзні консультації у селах краю. 14 червня 2019 року фахівці провели консультації в Кам’янській сільській раді.
До Хмельницького міського центру зайнятості завітали учні 8-Б класу ліцею №17 м.Хмельницького
Із січня 2019 року кар’єрні радники почали роботу в усіх міськрайонних центрах зайнятості та філіях Кіровоградського обласного центру зайнятості.
З початку 2019 року у службі зайнятості було запроваджено інститут кар’єрного радника. Були визначені фахівці, які виконують функції реєстратора. В Ізмаїльській службі зайнятості керівники, а це директор та його заступник, ще з далеких часів впровадження технології надання послуг ніколи не цуралися первинного прийому населення у будь яких формах.
Упродовж 2019 року у Державній службі зайнятості відбуваються зміни, пов’язані з розвитком та посиленням інституціональної спроможності служби. Цей період дає можливість апробувати нові підходи у роботі задля досягнення позитивного результату.
Кожен бізнес розпочинається з бізнес-ідеї. Вибір бізнес-ідеї – це один з найважливіших етапів у створенні власної справи. Помилковий вибір бізнес-ідеї може призвести, в кращому випадку, до втрати дорогоцінного часу, а в гіршому – до втрати грошей, які людина вкладає у її розвиток. Отже, слід досить серйозно підійти до вибору тієї справи, якою майбутній підприємець планує займатись.
Інтерактивні карти вакансій, проведення тренінгів та супервізій на замовлення роботодавця – в ефірі Обласного радіо (радіо Дніпро) в програмі «Тема дня» фахівець відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Дніпропетровського обласного центру зайнятості Олена Бобир презентувала сучасні рекрутингові підходи надання послуг роботодавцям
У Миколаївському міському центрі зайнятості реалізована можливість здійснення прийомів клієнтів особисто керівником центру зайнятості з виконанням функцій реєстратора.
В рамках дня учасників АТО та орієнтації на службу в Збройних силах України, Снігурівською районною філією Миколаївського ОЦЗ проведено заходи орієнтовані на популяризацію професії військовослужбовця.
Фірми і компанії на ринку праці є домінуючою силою, оскільки вони розвивають економіку країни, наповнюють бюджет, створюють нові робочі місця. Працедавець виконує дві основні соціальні ролі. По-перше, він є соціальним партнером служби зайнятості з питань реалізації державної політики зайнятості населення, а по-друге, клієнтом служби зайнятості зі специфічними потребами щодо формування кадрового потенціалу та збереження трудових ресурсів. І у такій ситуації дуже важливими є якісні посередницькі послуги служби зайнятості. Співпраця з соціальними партнерами – це один із головних пріоритетів у роботі Старосамбірської районної філії Львівського обласного центру зайнятості, що будується на застосуванні адресного підходу у наданні послуг, виходячи з індивідуальних потреб та можливостей працедавця.
З метою ознайомлення учнівської молоді з робітничими професіями та сприяння їх свідомому підходу до вибору майбутньої професії, фахівці Шполянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію для учнів 8-го класу місцевої загальноосвітньої школи № 1 до ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод». Також, фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості відвідали разом з учнями місцевої загальноосвітньої школи № 11 Локомотивне депо ім. Т. Шевченко
Протягом місяця двічі на тиждень директор Сєвєродонецького міського центру зайнятості Сергій Акулов виконував функції реєстратора.
Для безробітних Здолбунівщини, Рокитнівщини, Володимиреччини, Рівненського району та міста Рівного життя змінилося суттєво та на краще: вони пройшли навчання в Олександрійському навчальному відділенні РЦПТО ДСЗ та отримали нову професію «Кравець». Слухачі успішно склали державну кваліфікаційну атестацію, подарувавши членам державної кваліфікаційної комісії та присутнім позитивні враження і яскраву демонстрацію чималих колекцій власних виробів.
12 червня у Скадовську відбулася урочиста фінальна частина міжрегіонального інноваційного проекту з профорієнтації учнівської молоді «ПрофіКемп».
Такою була тема профорієнтаційного інтерактивного заходу для дітей, який провели фахівці Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості у дитячому таборі відпочинку «Юний турист».
Середа, 13-го червня, для вихованців закладу дошкільної освіти №22 груп «Перлинка», «Віночок» видалася незвичною. Діти взяли участь у цікавому та пізнавальному заході – екскурсії на тролейбусі по місту, яку провели  фахівці Луцького міського центру зайнятості.
Фахівці Харківської обласної служби зайнятості провели у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Ялинка» профорієнтаційний захід «Велика перерва».
Сьогодення служби зайнятості характеризується застосуванням новітніх форм і методів в обслуговуванні клієнтів, про що свідчить впровадження в роботу інституту кар’єрних радників.
Відвідувачів служби зайнятості консультували директори філій. Керівники підрозділів служби зайнятості виконували функції  реєстраторів  
Продовженням  низки профорієнтаційних заходів стало проведення виїзної акції Мобільного центру професійної орієнтації фахівцями  Мукачівського міськрайонного центру зайнятості. 14 червня він завітав до Мукачівського навчально-виховного комплексу дошкільного навчального закладу - загальноосвітньої школи I- ступеня-гімназії.
Знайомилися з затребуваними та актуальними професіями сучасного ринку праці та спробували себе у ролі адміністратора центру зайнятості – фахівці Новомосковського міськрайонного центру зайнятості організували для школярів міста нестандартну екскурсію
14 червня 2019 року в Кіцманській районній філії Чернівецького ОЦЗ відбулося засідання клубу для жінок на тему «Фінансовий фітнес».
«Хочу бути завжди гарною та робити красивими інших», - зазначає героїня історії пояснюючи зміни, що відбулись у її житті.
Слухачі успішно склали Державну кваліфікаційну атестацію 
Послуга дозволяє дистанційно за допомогою комп’ютерів отримати інформацію про актуальні вакансії роботодавців міста
13 червня для школярів дитячого відпочинкового табору «Ластівка», який діє при Хустській гімназії-інтернаті, фахівцями відділу активної підтримки Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості проведено професіографічну екскурсію до міської ради.
Профорієнтаційне літо Коломийської міськрайонної філії взяло свій старт із пришкільних літніх таборів міста та району, а продовжило свою роботу  у ЛОК « Прикарпатські  зорі». Так, протягом тижня фахівці відділу активної підтримки безробітних провели низку профорієнтаційних заходів для школярів, які відпочивають в літніх оздоровчих таборах.
Це неспростовне твердження спеціалісти Старосамбірської РФ ЛОЦЗ неодноразово повторюють безробітним, адже саме стислий опис трудових досягнень, знань і вмінь дозволяє працедавцю заочно ознайомитися з потенційним працівником та визначити рівень його відповідності запропонованій посаді. Ось чому резюме – один з найефективніших інструментів пошуку роботи. Короткий виклад найбільш важливих і необхідних для працедавця фактів з біографії особи, пов’язаних з досвідом роботи, освітою, особистими якостями, навичками та досягненнями слугує своєрідною приманкою для привернення уваги роботодавця, викликає у нього бажання зустрітися з шукачем роботи та обговорити деталі працевлаштування.
У 2018 році Міністерство соціальної політики України затвердило оновлений Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу. Згідно цього Порядку з 1 січня 2019 року у роботу центрів зайнятості було впроваджено інститут кар’єрного радника.
Спеціалістами Біловодського районного центру зайнятості було проведено професіографічні екскурсії для учнів літнього пришкільного табору «Веселка» Зелеківського ЗЗСО до Державної прикордонної служби України в Біловодському районі та до метеостанції Біловодськ.
Із таким проханням до Млинівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості звернувся директор місцевого підприємства ТОВ «БІОРЕС» Вадим Олійник. У планах – доукомплектування бригади ще 8-ма робітниками – демобілізованими військовими.