14 листопада 2019 року для учнів 9-го та 10-го класів Рунгурського  ліцею Печеніжинської об’єднаної територіальної громади фахівцем відділу активної підтримки безробітних Коломийського міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Мартою Савчук було проведено профорієнтаційний урок на тему «Твій вибір – твоє майбутнє», групова профконсультація із застосуванням профдіагностичного тестування та тренінг «Стань успішним».
Від щирого серця вітаю всіх причетних із Днем студентів!
15 листопада Берегівською міськрайонною філією Закарпатського обласного центру зайнятості на базі ліцею ім. Есе Томаша м. Берегово, проведено «День кар’єри».
Протягом жовтня місяця у загальноосвітніх навчальних закладах Хмельницької області серед учнів 9-11 класів проходив І відбірний тур обласного заочного конкурсу поетичних творів «Професія моєї душі».
Відбір талановитих і креативних представників робітничих професій проводився серед учнів, студентів і молодих робітників Донецької облас
Березнегуватська районна філія Миколаївського ОЦЗ провела захід «Презентація послуг з професійного навчання, у т.ч. послуг ЦПТО».
Презентація роботодавця ТОВ «АК ХОРС», екскурсія виробництвом та нове місце роботи
14 листопада у Ріпкинській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості провели тренінг для фахівців служби зайнятості на тему: «Особливості обслуговування осіб, які вивільнятимуться з райдержадміністрації та інших органів виконавчої влади», який спрямований на формування навичок роботи з державними службовцями, які підпадають під скорочення.
14 листопада для учасників навчання за програмою «Напрацювання нових підходів у наданні послуг роботодавцям» Державного центру зайнятості проведено тренінг «Професійне просування послуг служби зайнятості роботодавцям»
14 листопада 2019 року у приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулось засідання круглого столу «Філософія реабілітації та моделі інвалідності», організоване громадською організацією «Ангел дитинства», участь у якому взяла заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню Тетяна Лапіна
Сватівський районний центр зайнятості продовжує роботу з учнівською молоддю. 14 листопада фахівці провели засідання клубу «ПРОФІ» для старшокласників школи №8.
Черкаську область з робочим візитом відвідали представники данської компанії Spectre A/S  та представники Посольства Данії в Україні
У листопаді поточного року в м. Рівне відкривається швейний цех на 80 робочих місць з пошиття чохлів для м’яких меблів. Роботодавець - ТЗОВ "ОБ'ЄДНАНА МОДА УКРАЇНИ" є представником датської сімейної компанії «Хйорт Кнудсен» в Україні і за допомогою служби зайнятості планує укомплектувати вакансії швачок.
14 листопада фахівці Лисичанського міського центру зайнятості відвідали Обласний протитуберкульозний диспансер. Мета візиту – мінімізувати ризики масового вивільнення працівників.
Фахівець із професійної орієнтації Братської районної філії Миколаївського ОЦЗ допоміг школярам у виборі професії.
Вдало обрана професія має великий вплив на становлення успішної особистості. З метою удосконалити знання учнів про сучасний світ професій, вимоги роботодавця до потенційного претендента на певну вакансію, ознайомити з формулою вдалого вибору професії, розкрити актуальні поняття «soft та нard skills» провідний фахівець з профорієнтації Бердянського міськрайонного центру зайнятості Юлія Костенко відвідала ЗЗСО №7 м. Бердянська.
Увага! У суботу працюватиме «гаряча лінія»
В Іваничівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості 14 листопада відбулося бліц-навчання для роботодавців.
15 листопада 2019 року путильські школярі пройшли профорієнтаційне тестування на платформі служби зайнятості.
Мрія чи мета? В чому ж різниця між мрією і метою? Чи потрібно взагалі мріяти?  Мрії – це частинки нашого життя, завдяки їм ми робимо неможливе.  Але щоб мрія так і не залишилася мрією, треба  її перетворити в мету, бо  мета - це спосіб здійснення мрії.
Днями у  Новоушицькій районній філії Хмельницького ОЦЗ відбулася презентація роботодавця - Національна поліція  у Хмельницькій області.
Обговорені питання підбору кадрів до підприємства «Ворскла-стиль»
Від чого залежить успіх кожної людини в житті? Існує багато різних думок та теорій щодо цього, проте є беззаперечні чинники, які допомагають здобути бажане – віра в себе, у свої сили, наполегливість, енергійність, ініціативність.
З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, створення системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби жителів сільських рад, директорка Глибоцької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Лілія Гринчешен відвідала Димківську сільську раду.
У приміщенні Долинської райдержадміністрації відбулась робоча зустріч першого заступника голови райдержадміністрації Інни Зеленокорінної та директора районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Марини Соловйової.
Знайти гарного працівника – не з легких занять для роботодавця. Тому у сучасних реаліях роботодавці все більше цікавляться рекрутинговою формою співпраці з центрами зайнятості.
Сьогодні здається, що так було завжди, але мало хто знає історію започаткування хлібопекарні в смт Луків…
Чоловік вирішив звернутися по допомогу в працевлаштуванні до Білозерської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості. Перебуваючи на обліку, В’ячеслав отримав пропозицію щодо відкриття власної справи. Маючи відповідний фах, В’ячеслав вивчив це питання досконало, переглянув законодавчу базу, зважив всі «за» та «проти». І зрештою прийняв для себе рішення, яке змінило його життя
Цими днями учні 9 класу Київецького НВК разом із практичним психологом Любою Василівною Швед завітали до Миколаївської районної філії Львівського обласного центру зайнятості.
Напередодні Дня студента служба зайнятості, відділ у справах молоді та спорту Здолбунівської районної державної адміністрації, молодіжна громадська організація Християнська спілка молоді (YMCA) Здолбунова, Державний навчальний заклад «Здолбунівське вище професійне училище» організували та провели для учнівської молоді училища молодіжний конкурсно-пізнавальний захід «Студентські роки - кращі».
З початку 2019 року від роботодавців Черкащини надійшло 129 вакансій галузі інформації та телекомунікацій, за сприяння обласної служби зайнятості 88 вакансій укомплектовано
У Чутовому завершилося районне профорієнтаційне дійство для старшокласників  
«Всі люди – потенційні підприємці. І не тому, що всі вони мають заснувати свої компанії, а тому що воля до творення вбудована в людську ДНК», – сказав Рейд Хоффман, співзасновник Linkedin.
13 листопада в Новомиколаївській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій за участю ДУ «Вільнянська виправна колонія №20».
12 листопада у приміщенні Херсонського міського центру зайнятості відбулося засідання учасників місцевого партнерства зайнятості у м. Херсон у рамках проєкту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».